Wtorek, 16 października 2018 roku        

Intencje mszalne

NIEDZIELA  14.10    28 Niedziela Zwykła  XVIII DZIEŃ PAPIESKI
7.30
za zm. Józefa i Henryka Bizoniów
9.00
za zm. rodziców Marię i Tadeusza Pobożny
10.30
1. Dzięk.-błag. w int. ks. Sławomira Młodzika z ok. urodzin
2. za zm. Zbigniewa Szczepanika w 3 rocz. śm.
12.00
1. za zm. Jadwigę Luchowiec
2. za zm. Kazimierza Sztajno
18.00
za zm. Tadeusza i Irenę Szkutów oraz zm. z rodziny Płonków i Szkutów
19.30
za zm. Bolesławę Duda

Poniedziałek 15.10  Wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora kościoła
6.00
za zm. Adama Bondarczuka w r. śm. z rodzicami
18.00
1. Dzięk.-błag. o Boże błog. dla Mirosławy i Zygmunta Kowalów z ok. 25 rocz. ślubu oraz dzieci
2. za zm. Genowefę Nowicką
3. za zm. Jadwigę Rojek
4. za zm. Teresę Sadowską
5. za zm. Jana Szafrana
6. za zm. Genowefę Suchy

Wtorek 16.10 Wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej

6.00
1. za zm. Mariolę Kulpa
2. za zm. Stanisława Orszulaka
18.00
1. za zm. Jadwigę Biegun
2. za zm. Witolda Grygiela
3. za zm. Edwarda Kubicę
4. za zm. Marię Woźniczkę
5. za zm. Stefanię Iśków

Środa 17.10  Wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

6.00
za zm. Kazimierę Korzonkiewicz
18.00
1. Dzięk.-błag. o potrzebne łaski na dalsze lata dla Marii z ok. 70 urodzin i imienin
2. za zm. Barbarę (Irenę) Galoch
3. za zm. Jadwigę i Małgorzatę Bzinkowskie w 5 rocz. śm. oraz rodziców
4. za zm. Aleksandrę Kierc
5. za zm. Marię Mędrek

Czwartek 18.10 Święto Świętego Łukasza, ewangelisty
6.00
za zm. Bogusława Lalickiego
18.00
1. O Boże błog. dla dzieci i wnuków oraz za duszę w czyśćcu oczekujące pomocy
2. za zm. Adama Góreckiego w 21 rocz. śm. oraz dziadków Emilię i Ludwika Pomykalskich
3. za zm. Franciszka Kaczmarka
4. za zm. Stanisławę Stwora w 3 rocz. śm.

Piątek 19.10
6.00
za zm. Elżbietę Paluch
18.00
1. za zm. mamę Władysławę Hetnał w 2 rocz. śm.
2. za zm. Pawła Kusia
3. za zm. Danutę Olszewską i Genowefę Banot

Sobota 20.10  Wspomnienie Św. jana Kantego, prezbitera, patrona diecezji
6.00
za zm. Barbarę (Irenę) Galoch
10.00
Modlitwa prawosławna
13.00
W int. nowożeńców: Anna Fąferko i Arkadiusz Moder
18.00
1. za zm. Janinę Orzechowską
2. za zm. Marię Izworską
3. za zm. bratową Irenę, brata Tadeusza i bratanka Marka

NIEDZIELA 21.10  29 Niedziela Zwykła
7.30
za zm. Annę, Jana i Kazimierza Hodanów
9.00
za zm. Kazimierza Gonka w 30 rocz. śm.
10.30
CHRZTY: Filip Jerzy Podworski, Leon Edward Leszczyński, Izabela Natalia Filipkowska
12.00
1. za zm. Władysławę Jasic w 2 rocz. śm.
2. za zm. Stefanię Iśków
18.00
za zm. Barbarę Tomiczek
19.30
Dzięk.-błag. w int. Agnieszki z ok. 40 urodzin oraz o Boże błog. dla rodziny Kasprzykowskich i Grzeszczuków

Wołanie do Pana Boga

Wspólnota „Nowy Lud” przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Logowanie