Poniedziałek, 14 października 2019 roku        

Intencje mszalne

NIEDZIELA   13.10   28 NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30    za zm. Józefa i Henryka Bizonia
9.00    za zm. Marię i Tadeusza Pobożnych
10.30    1. za zm. Jerzego Łucyków w 1 rocz. śm.
2.  za zm. Adama Piecucha w 14 rocz. śm.
12.00    1. za zm. Zbigniewa Szczepanika
2. za zm. Bolesława Handzlika
Chrzest po Mszy św.: Juliusz Danek
18.00        za zm. Jadwigę Komraus
19.30        za zm. Barbarę Kitlińską

PONIEDZIAŁEK   14.10
6.00        za zm. Franciszkę Magę
18.00        1. za zm. Danutę Stasieczak
2. za zm. Jacka Kasperkiewicza
3. za zm. Władysława Jaworskiego

WTOREK  15.10   WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD JEZUSA, DZEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA
6.00        za zm. Bogdana Lalickiego
18.00        1. za zm. Leokadię i Franciszka Szczypków
2. za zm. Edwarda Czadernę
3. za zm. Marcina Oleksego
SEMINARIUM ODNOWY WIARY (2)

ŚRODA  16.10   WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ
6.00        za zm. Marię Tymich
18.00        1. za zm. Eugeniusza Jafernika w 1 rocz. śm.
2. za zm. Dorotę w 80 rocz. urodzin
3. za zm. Leona Kamińskiego w 10 rocz. śm.
4.  za zm. Genowefę Suchy

CZWARTEK  17.10   WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA
6.00        za zm. Stefanię Iśków
18.00        1. za zm. Juliana Dudę
2. za zm. Mieczysława Toborka
3. za zm. Irenę Wnętrzak

PIĄTEK  18.10   ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY
6.00        za zm. Alicję Suchy
18.00        1. O Boże błog. dla dzieci i wnuków oraz za dusze w czyśćcu oczekujące pomocy
2. za zm. syna Adama Góreckiego i Emilię Pomykalską; zm. Ludwika i dziadków: Ignacego i Juliannę oraz  zm. Stefana
3. za zm. Stefanię Filek

SOBOTA  19.10
6.00        za zm. Wandę Sierek
18.00        1. O wiele łask Bożych w życiu małżeńskim dla Krzysztofa i Agnieszki
2. za zm. mamę Władysławę Hetnał w 3 rocz. śm.
3. za zm. Irenę Gaszek w 2 rocz. śm.

NIEDZIELA   20.10   29 NIEDZIELA ZWYKŁA   NIEDZIELA MISYJNA
7.30        za zm. Jadwigę, Bolesława i Eugeniusza Wojniuszów oraz Teresę Balik
9.00        za zm. Annę, Jana i Kazimierza Hodanów
10.30        1. Chrzty: Adam Profic, Anna Pinta, Tymoteusz Bogucki, Antoni Mędrzak, Krystian Grabysa
2. za zm. Janinę Orzechowską
12.00        za zm. Eugeniusza Jafernika w 1 rocz. śm.
18.00        Dzięk.-błag. w int. Barbary z ok. 60 rocz. urodzin
19.30        za zm. Beatę Babicką

Wołanie do Pana Boga

Wspólnota „Nowy Lud” przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Logowanie